محل تبلیغات شما

سلام خدمت دوستان و مشتریان عزیز.من این وبلاگ رو حدود۱۰ سال پیش راه انداختم (حدودای سال ۹۴ بلاگفا آپدیت شد وبم پرید دوباره زدم).کارمم آکواریوم و میگو نیست.اوایل بصورت خانگی برای زیبایی نگه میداشتم ولی بعد مدتی که میگوها و گیاهان زیاد شدن از طریق این وبلاگ اقدام به فروش کردم.الحمدلله روزی خوبی نصیبم شد و گاه ماهانه ۵۰۰ الی ۷۰۰ تومن گیاه و ۱تا ۲ میلیون گیاه فروختم.( البته همه از همون آکواریوم خانگی) الان باتوجه به مشغله کاریم و نداشتن وقت فروش و ارسال، اقدام به فروش آکواریومم با میگوها و گیاهانم و تجهیزات مختصری که داره کردم ،کلا می خوام جمع کنم.لازم به ذکره که حتی به فروشگاههای بزرگ معروف و معتبر در تهران و شهرستانها میگو و گیاه فروختم و مدارکش هم موجوده.به خریدار محترم بعد از فروش هم برای توسعه و افزایش درامد آموزش میدم.قیمت آکواریوم با لوازم گیاهها میگوها(حدود ۲۰۰الی ۳۰۰ تا انواع رنگها لارو و بزرگ)مقداری غذای میگو و مقداری کود توپی دستساز که خودم هرچندماه یدونه استفاده میکردم و دونه ای هم ۱۰ تومن میفروختم تخفیف ویژه فقط 1/5 میلیون. با کمترین هزینه و فضای کم درآمد عالی در انتضار شماست.تماس درخدمتم.09101690455.

فروشآکواریوم میگو و گیاه (هم زیبایی داره هم درآمد خوب)

فروش مقدار زیاد گیاه فقط ۳۰ هزار

فروش ویژه خزه کریسمس موس با گیاهان رایگان

هم ,میگو ,گیاه ,میگوها ,آکواریوم ,میلیون ,میگو و ,گیاه فروختم ,میگوها و ,و گیاه ,اقدام به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

استاد حسینی طباطبائی Information